Wakacje dobre na konferencje!

Aby zorganizować konferencję latem, należy wziąć pod uwagę dwa główne czynniki: atrakcyjność obiektu, w którym się odbywa i niesamowitą atmosferę miejsca. A tego w Lublinie nie brakuje!

LCK oprócz nowoczesnych, klimatyzowanych przestrzeni konferencyjnych i profesjonalnego zespołu pracowników dedykowanych do organizacji wydarzenia, oferuje także to co najważniejsze - unikalność miejsca, w którym się znajduje. Nie bez powodu Lublin nazywany jest miastem inspiracji. To miasto z sercem, charyzmą i niesamowitym potencjałem. Miejsce licznych letnich koncertów i karnawałów na świeżym powietrzu, podczas których parki i place zapełniają się ludźmi, a miasto przypomina stolice wielkich europejskich miast! Jednym z najbardziej spektakularnych miejskich wydarzeń jest Carnaval Sztukmistrzów, który doskonale oddaje duchowość, autentyzm, bogactwo kulturowe miasta. Podczas festiwalu prezentowane są współczesne widowiska kuglarskie i cyrkowe a ulice miasta ożywają za sprawą ulicznych spektakli oraz warsztatów z popularnych dyscyplin z kręgu nowego cyrku. Równie popularnym miejskim festiwalem jest Jarmark Jagielloński. To niebywała gratka dla wielbicieli lokalnej kuchni. To największy festiwal kultury i sztuki ludowej w Polsce.
Ale atrakcyjność konferencji w Lublinie to nie tylko festiwale. To także wspaniała słoneczna pogoda, bogata architektura i liczne zabytki. Po całodziennej konferencji w LCK, uczestnicy mogą udać się na pobliską Starówkę, Zamek Lubelski, lub odpocząć w sąsiadującym z LCK Parku Saskim. 

Zapraszamy więc zorganizowania konferencji w LCK latem.
Sprawdź dostępność terminów już dziś.

Zapraszamy do kontaktu: lck@lcklubelskie.pl

 

bip
Zobacz Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK w serwisie mojekonferencje.pl