Wydarzenia
Online

Zastanawiasz się, gdzie w Lublinie możesz skorzystać z niezbędnego sprzętu do przeprowadzenia wideokonferencji, szkolenia online, a także webinaru, webcastu czy wirtualnej rozmowy? 

Jeszcze nigdy publikacja treści w internecie nie była tak prosta! Zostaw to nam i bądź spokojny o swoje wydarzenie!

Dlaczego LCK?

Zupełnie nowa perspektywa organizacji wydarzeń sprawiła, że w ostatnim czasie oferta LCK przeszła rewolucję idealnie dostosowując się do warunków rynku i potrzeb klientów. W pełni wyposażone studia do realizacji transmisji online w połączeniu z doświadczeniem zespołu technicznego spełniają wymagania związane z przygotowaniem nawet najbardziej skomplikowanych wydarzeń. LCK wspiera organizatorów zachęcając do porzucenia utartych ścieżek i wspólnego wypracowania całkiem nowych form wydarzeń.

Lubelskie Centrum Konferencyjne dysponuje profesjonalnymi studiami on-line o powierzchni 100 i 350 m².

 

Oferta

Obecnie każdorazowo oferta szyta jest na miarę w najmniejszym szczególe, nieważne czy jest to prosta jednokamerowa realizacja czy najbardziej skomplikowany event w typie telewizyjnego show. 

Wybrane wyposażenie:
* ekran diodowy p3.9 o powierzchni 36m2 z regulacją kątów nachylenia
* mikrofony nagłowne i krawatowe (Shure i AKG) 
* Monitory poglądowe 50 cali
* Komputer z oprogramowaniem Vmix 4K oraz mikser A/V
* Press box 
* oświetlenie sceniczne Robe oraz ETC, konsola GrandMa 
* konsole audio: Behringer X32

 

Zapytania oraz rezerwacje terminów prosimy składać poprzez przycisk lub zgłosić się do nas za pośrednictwem mediów społecznościowych lub przez zakładkę KONTAKT na stronie www.

Lubelskie Centrum Konferencyjne nie pobiera zaliczek przy rezerwacji terminów. Organizator może w każdej chwili, bez dodatkowych opłat zrezygnować z organizacji wydarzenia lub zmienić jego termin w elastyczny i wygodny sposób. 

bip
Zobacz Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK w serwisie mojekonferencje.pl